materiały promocyjne

Sam Smith nie wystąpią w Polsce. Zastąpi ich znany zespół!


29 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Z powodu choroby Sam Smith odwołali występy w kilku krajach, w tym na Orange Warsaw Festival. Fani są rozżaleni – czy spodoba im się zastępstwo?

Orange Warsaw Festival bez Sam Smith

2 czerwca podczas Orange Warsaw Festival mieli wystąpić Sam Smith. Z powodu problemów z głosem ich koncert został jednak odwołany. Organizatorzy tłumaczą: „Z przykrością informujemy, że po odwołaniu koncertów w Manchesterze, Glasgow, Birmingham, ze względu na chorobę Sam Smith odwołują również występ na Orange Warsaw Festival”. Osoby, które kupiły bilet jednodniowy, mogą zwrócić bilet lub przenieść go na 3 czerwca.

kadr z teledysku „Unholy”

Od miesięcy Unholy Sam Smith i Kim Petras robi furorę w sieci, szczególnie po ich „diabelskim” występie na ceremonii rozdania nagród Grammy. Wiele fanów i fanek nie mogło doczekać się, aż zobaczy jaskrawe wykonanie tej piosenki, ale również takich hitów jak I’m Not The Only One, Stay With Me, czy To Good At Goodbyes. OWF był jednym z punktów trasy koncertowej promującej tegoroczny album Gloria. Pierwszy dzień festiwalu zamknie jednak inna gwiazda.

30 Seconds to Mars w Polsce!

Organizatorzy Orange Warsaw Festival tego samego dnia, w którym ogłosili odwołanie jednej z głównych gwiazd festiwalu, zapowiedzieli koncert innej dużej gwiazdy. 2 czerwca na głównej scenie wystąpią 30 Seconds to Mars. Zespół tworzą wokalista i aktor Jared Leto oraz jego starszy brat, perkusista Shannon Leto. Mają na koncie kilka albumów studyjnych, w tym najpopularniejsze A Beautiful Lie z 2005 roku oraz This Is War z 2009 roku. To na nich znalazły się popularne single: The Kill, A Beautiful Lie, Kings and Queens, This is War, Attack.

W tym roku ukaże się pierwszy od 5 lat album It’s the End of the World but It’s a Beautiful Day. Podczas OWF nastąpi „wielki powrót na trasę, nowy początek i jeden z nielicznych tegorocznych występów Jareda i Shannona Leto na świecie” – jak zapowiada festiwal.

fot. materiały promocyjne

Z powodu choroby Sam Smith odwołali występy w kilku krajach, w tym na Orange Warsaw Festival. Fani są rozżaleni – czy spodoba im się zastępstwo? Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Orange Warsaw Festival bez Sam Smith […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →