RZA nakręci film o życiu Ol’ Dirty Bastarda.


18 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Kuzyn rapera będzie producentem opowieści o życiu zmarłego członka Wu-Tang Clanu. 

Z Wu-Tang Clan nagrał cztery albumy, jego dwa solowe krążki pokryły się złotem, a jego płyta Return to the 36 Chambers: The Dirty Version była nominowana do nagrody Grammy za najlepszy album hip hopowy.

Niestety, w 2004 roku Ol’ Dirty Bastard zmarł tragicznie w nowojorskim studiu nagrań. Według sekcji zwłok śmierć spowodowana była przedawkowaniem narkotyków i środków przeciwbólowych.

Po niespełna 15 latach od śmierci rapera RZA postanowił opowiedzieć historię swojego kuzyna i przyjaciela z zespołu. O tym, że RZA ma zostać producentem filmu poinformował portal Hollywood Reporter.

Na razie nie wiadomo jeszcze, kto pojawi się w obsadzie oraz kto wyreżyseruje obraz, który ma powstać pod szyldem wytwórni Columbia.

Kuzyn rapera będzie producentem opowieści o życiu zmarłego członka Wu-Tang Clanu.  Z Wu-Tang Clan nagrał cztery albumy, jego dwa solowe krążki pokryły się złotem, a jego płyta Return to the 36 Chambers: The Dirty Version była nominowana do nagrody Grammy za najlepszy album hip hopowy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →