Rusza rekrutacja do Akademii Menedżerów Muzycznych dla tych, którzy chcą promować dobrą muzę!


12 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

A może czas na karierę w branży muzycznej od strony back stage’u?

Kochasz muzykę i chcesz, by pasja stała się jednocześnie Twoją pracą? W Akademii Menedżerów Muzycznych nauczysz się, jak promować artystów, nawiązywać międzynarodowe kontakty i przygotować wielką trasę koncertową. Jeśli więc za 10 lat widzisz siebie na backstage’u międzynarodowego festiwalu muzycznego – może warto właśnie tam złożyć papiery – tym bardziej, że już ruszyła rekrutacja!

Akademia Menedżerów Muzycznych to pierwsza w Polsce szkoła kształcąca w zakresie biznesu muzycznego. W tym roku program placówki poszerzył się o zajęcia pt. „Współpraca z rynkami zagranicznymi”, które poprowadzi wybitna postać, Greg Przygocki, Kanadyjczyk polskiego pochodzenia, który przez 30 lat swojej kariery zawodowej był głównym zarządzającym firmy fonograficznej Naxos w Kanadzie, zajmował się również promocją takich artystów jak m.in. Adele, Carla Bruni, The National czy Vampire.

Oczywiście Akademia także skupia się na polskim rynku i również w 13. edycji kompleksowo uczy jak być menedżerem kompletnym, łącznie z tym jak zdobywać fundusze na swoje projekty i organizować imprezy masowe. W tej edycji będą również elementy wprowadzenia projektów stricte biznesowych w branżę muzyczną. Oprócz tego Akademia również stawia na praktykę – w ostatnim czasie jej uczestnicy pracowali przy trasach zespołu LemON oraz Agnieszki Chylińskiej a także podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Poza zajęciami organizowane są spotkania w ramach „Dyskusyjnego Klubu Płytowego”, gdzie rozmawia się o największej pasji wszystkich ,którzy są związani z AMM, czyli o muzyce. Spotkania te prowadzi Piotr Stelmach, redaktor radiowej Trójki

13. edycja rozpoczyna się w październiku, dla wszystkich, którzy zapiszą się wcześniej, przewidziane są spore promocje cenowe. Wszelkie szczegóły dotyczące terminów i płatności znajcie TUTAJ.

A może czas na karierę w branży muzycznej od strony back stage’u? Kochasz muzykę i chcesz, by pasja stała się jednocześnie Twoją pracą? W Akademii Menedżerów Muzycznych nauczysz się, jak promować artystów, nawiązywać międzynarodowe kontakty i przygotować wielką trasę koncertową. Jeśli więc za 10 lat widzisz siebie na backstage’u międzynarodowego festiwalu muzycznego – może warto […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →