Rozszerzona rzeczywistość, czyli ZARA wprowadza nową formę zakupów


29 kwietnia 2018

Podziel się newsem:

Koniec z normalnymi internetowymi zakupami! Nadeszła rozszerzona rzeczywistość.

Czas na nową formę zakupów! Zara wprowadziła w swojej aplikacji opcję, która jest dodatkową formą sprawdzenia rzeczy przed jej kupnem.

Hiszpańska marka wprowadziła ten bajer zakupowy razem z kolekcją wiosna-lato 2018 ZARA STUDIO

Na czym polega funkcja rozszerzonej rzeczywistości?

Każdy kto ma aplikację zakupową Zary może skorzystać z tej opcji. Trzeba skierować kamerę telefonu w stronę witryny, podestu sklepowego lub opakowania z zamówienia złożonego w sklepie internetowym i poszukać ikony rzeczywistości rozszerzonej.

Żeby kupić stylizację prezentowaną na ożywionej modelce z ekranu, należy po prostu kliknąć przycisk „Kup stylizację”. Dodatkiem jest możliwość udostępnienia w portalach społecznościowych zdjęć i filmów zrobionych za jej pośrednictwem.

Próbowaliście już tej nowej opcji? :)

Koniec z normalnymi internetowymi zakupami! Nadeszła rozszerzona rzeczywistość. Czas na nową formę zakupów! Zara wprowadziła w swojej aplikacji opcję, która jest dodatkową formą sprawdzenia rzeczy przed jej kupnem. Hiszpańska marka wprowadziła ten bajer zakupowy razem z kolekcją wiosna-lato 2018 ZARA STUDIO Na czym polega funkcja rozszerzonej rzeczywistości? Każdy kto ma aplikację zakupową Zary może skorzystać […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: