Rosalie. wygrała pierwsze Sanki! Jej płyta Flashback będzie DEBIUTEM 2018 roku?


05 lutego 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kariera Rosalie. nabiera rozpędu! ;)

Sanki 2018 to nowy plebiscyt Gazety Wyborczej, który ma na celu wyłonienie i docenienie najciekawszych nowych twarzy, które pojawiły się na polskiej scenie muzycznej. Nazwa plebiscytu nawiązuje do zmarłego w sierpniu 2017 roku Roberta Sankowskiego, wieloletniego dziennikarza Wyborczej, który chciał stworzyć polski odpowiednik prestiżowego plebiscytu BBC Sound Of.

Do wytypowania artystów, o których będzie głośno w 2018 roku zaproszono 70 ekspertów – dziennikarzy muzycznych, przedstawicieli agencji koncertowych, bookerów, organizatorów festiwali i menedżerów klubów. W finałowej dziesiątce znaleźli się: popowy duet Ala|Zastary, zespół Decadent Fun Club poruszający się w klimatach mrocznego elektronicznego rocka, indiefolkowy kobiecy skład Lor, neosoulowa wokalistka i kompozytorka MIN t, instrumentalne gitarowo-syntezatorowe trio Niemoc, punkowa self-made woman The Pau, elektroniczno-popowa wokalistka Pola Rise, rockowy skład Sonbird i alternatywno-rockowy duet Sorja Morja oraz Rosalie., która zwyciężyła 1. edycję plebiscytu.

Jury plebiscytu Sanki 2018 docenili jej świetny debiut Flashback, który jest ciekawym i oryginalnym na polskiej scenie połączeniem r’n’b z elektroniką i hip hopem.

Sanki 2018 zostaną wręczone 7 kwietnia w warszawskim Grizzly Gin Barze, a uroczystość uświetnią występy Rosalie, MIN t i Poli Rise.

Kariera Rosalie. nabiera rozpędu! ;) Sanki 2018 to nowy plebiscyt Gazety Wyborczej, który ma na celu wyłonienie i docenienie najciekawszych nowych twarzy, które pojawiły się na polskiej scenie muzycznej. Nazwa plebiscytu nawiązuje do zmarłego w sierpniu 2017 roku Roberta Sankowskiego, wieloletniego dziennikarza Wyborczej, który chciał stworzyć polski odpowiednik prestiżowego plebiscytu BBC Sound Of. Do wytypowania […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: