Rosalie. nagrała nowy teledysk. Poczuj się jak w latach 90!


27 marca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Lata 90., klimat videoklipów MTV oraz najntisowa stylówa. Zobacz najnowszy teledysk Rosalie.!

19 stycznia wydała debiutancki album „Flashback”. Świetne przyjęcie zaowocowało wygraną w plebiscycie Sanki 2018, polskiego odpowiednika „BBC Sound Of…”. Kilka tygodni później została nominowana do Fryderyka w kategorii „Debiut roku”. Dziś Rosalie. prezentuje teledysk do utworu Holding Back wyprodukowanego przez Chloe Martini!

Jestem bardzo dumna z utworu Holding Back, bo to właśnie w nim udało się przemycić największą dawkę oldschoolowego r&b, które tak mocno mnie inspiruje

Klip mocno nawiązuje do stylistyki lat 90. Duża w tym zasługa stylizacji, za które odpowiedzialna była Ewelina Gralak, jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego street fashion (ostatnio wyróżniona w rankingu Vogue World 100!)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.