Rosalie., Justyna Święs i Natalia Nykiel RAZEM w hip hopowym projekcie! Albo Inaczej 2 się rozkręca!


05 kwietnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Trzy Panie pojawią się w drugiej odsłonie projektu Albo Inaczej, w którym zaśpiewają swoje wersje najlepszych polskich hip hopowych kawałków.

3 młode diwy polskiej muzyki biorą na warsztat rodzime rapsy! Justyna Święs, Natalia Nykiel i Rosalie. dołączyły do projektu Albo Inaczej 2! Czyje kawałki usłyszymy w wykonaniu zdolnych Pań? Tego na razie nie wiadomo, ale wiadomo już, że płyta będąca drugą odsłoną Albo Inaczej, na której usłyszymy też Fismolla i Monikę Borzym, pojawi się w sklepach już w maju, czyli już za chwileczkę, już za momencik…

A zanim to nastąpi polski hip hop w nowych, nietypowych aranżacjach będzie można usłyszeć na żywo 21 kwietnia podczas Enea Spring Break Showcase & Conference w Poznaniu. Na scenie pojawią się: Fismoll, Monika Borzym, Ten Typ Mes, Emil Blef (Flexxip) oraz Andrzej Dąbrowski w towarzystwie kilkuosobowego bandu pod kierownictwem Mariusza Obijalskiego.

Mamy nadzieję, że Rosalie., Natalia Nykiel i Justyna Święs też dołączą do ekipy! :)

Trzy Panie pojawią się w drugiej odsłonie projektu Albo Inaczej, w którym zaśpiewają swoje wersje najlepszych polskich hip hopowych kawałków.3 młode diwy polskiej muzyki biorą na warsztat rodzime rapsy! Justyna Święs, Natalia Nykiel i Rosalie. dołączyły do projektu Albo Inaczej 2! Czyje kawałki usłyszymy w wykonaniu zdolnych Pań? Tego na razie nie wiadomo, ale wiadomo […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.