Roo Panes na jedynym koncercie w Polsce


05 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjski wokalista i autor tekstów, który ujmuje prostotą i szczerością przekazu, w listopadzie przyjedzie aby zaprezentować się polskiej publiczności.

Swoją muzyczną podróż Roo rozpoczął od wydania serii EP-ek. W przeciągu dwóch lat, począwszy od 2012 roku, wydał opierające się na akustycznych, folkowych kompozycjach Once, Weight of Your World i Land of the Living.

Album Little Giant potwierdził, że Roo jest artystą idealnie odnajdującym się w poetyckich i wzruszających balladach. Debiut pełen jest gitarowych melodii, wspartych smyczkowymi pejzażami, które Brytyjczyk z gracją i wyrafinowaniem uzupełnia niskim, głębokim wokalem.

Po dwóch latach od premiery debiutanckiego albumu Panes wrócił z kolejnym krążkiem. To właśnie z Peperweights pochodzi hit, Lullaby Love, do którego teledysk ma już ponad 12 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Muzyk obecnie promuje swoje trzecie długogrające wydawnictwo. Quiet Man, to zbiór wyjątkowo intymnych i poruszających piosenek, emanujących pozytywnymi, otulającymi od wewnątrz emocjami.

Roo Panes pojawi się w tym roku na jednym koncercie w Polsce. Artysta wystąpi 24 listopada w warszawskim Niebie. Bilety są już dostępne w sprzedaży na BILETOMAT.PL.

Brytyjski wokalista i autor tekstów, który ujmuje prostotą i szczerością przekazu, w listopadzie przyjedzie aby zaprezentować się polskiej publiczności. Swoją muzyczną podróż Roo rozpoczął od wydania serii EP-ek. W przeciągu dwóch lat, począwszy od 2012 roku, wydał opierające się na akustycznych, folkowych kompozycjach Once, Weight of Your World i Land of the Living. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →