Reni Jusis powraca po 2 latach przerwy! Klip “Tyyyle miłości” zapowiada nową płytę!


25 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera nowego albumu Reni Jusis już we wrześniu!

Jej ostatnia płyta ukazała się 2 lata temu po prawie 7 letniej przerwie. Ale tym razem (na szczęście!!) Reni Jusis nie kazała fanom aż tak długo czekać i właśnie zapowiedziała swój nowy album, który pojawi się 21 września.

Ósmy krążek wokalistki zapowiada singiel “Tyyyle miłości”, do którego w sieci właśnie pojawił się teledysk. Klip do piosenki wyreżyserowała Ola Przytuła, a mural z finałowej sceny namalował Sławek Zbiok Czajkowski.

Pewnie myślicie, że nowy klip jest o zbuntowanej dziewczynie, która nie może znaleźć swego miejsca w życiu… Pozory często mylą ? Jutro zabiorę Was w podróż do świata widzianego oczami małego chłopca, który pozostawiony sam sobie ucieka w świat sztuki.

Tak Reni Jusis zapowiedziała swój pierwszy teledysk z nowej płyty. Oglądamy i czekamy na więcej. ♥♥♥

 

Premiera nowego albumu Reni Jusis już we wrześniu! Jej ostatnia płyta ukazała się 2 lata temu po prawie 7 letniej przerwie. Ale tym razem (na szczęście!!) Reni Jusis nie kazała fanom aż tak długo czekać i właśnie zapowiedziała swój nowy album, który pojawi się 21 września. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →