Rave & Dream! Pierwsza letnia edycja HeartBeats Festival zabierze Was na słoneczną Florydę!


27 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Wrocławskie, podziemne imprezy przenoszą się w plener!

16 czerwca serducho na pewno zabije Wam szybciej. HeartBeats Festival 2018 przenosi się w plener, szykując dla Was odskocznię w środku wielkomiejskiej dżungli.

Dwie sceny przeniosą imprezowiczów w dwa zupełnie odległe światy: 

  • DREAM przeniesie Was na plażę Florydy, gdzie będzie można słodko odpłynąć w szamańskich dźwiękach
  • RAVE to ciemniejsza strona wydarzenia, gdzie w pulsującym techno będzie można dać upust najbardziej skrywanym emocjom

Impreza nie skupia się na wielkich nazwiskach, lecz ciekawych i nietuzinkowych artystach, którzy w większości wystąpią we Wrocławiu lub Polsce po raz pierwszy. Na pierwszej letniej odsłonie HeartBeat Festiwal 2018 zagrają Öona DahlClaudio PRC (The Gods Planet)Love over, Entropy i Ness.

Nessa – drugi szef wytwórni, jak również duo djskiego The Gods Planet. Ness, poza solowym show wystąpi w 3 godzinnym hybrid secie wraz z Claudio PRC. W latach 90tych, jego ewolucyjne zainteresowanie elektronicznym brzmieniem wkrótce zachęciły go do rozpoczęcia kariery DJ-a bawiącego się z różnymi gatunkami – od trance po muzykę eksperymentalną. Dzięki doświadczeniu w dziedzinie inżynierii dźwięku stopniowo rozwijał swój indywidualny styl, silnie koncentrując się na atmosferze w połączeniu z hipnotycznymi wibracjami. W 2007 roku otworzył własny sklep płytowy w swoim rodzinnym mieście na Sardynii, a dwa lata później założył swoją pierwszą wytwórnię – Mono Records. Obecnie prowadzi The Gods Planet – niezależną platformę założoną od 2010 roku z Claudio PRC. Jego muzyka definiowana jest jako eksploracja szerokiej gamy głębokich i pulsujących brzmień techno i ambientu.

Love over entropy – eksperymentalny IDM z lat 90-tych z nieziemskimi melodiami i dźwiękami wczesnych techno-wizjonerów. Produkuje muzykę od blisko 20. lat, lecz ujawnił swoją wizję dopiero w 2013 roku w wytwórni Nuno Dos Santos, “Something happening Somewhere”. Kolejna epka w SoHaSo przyniosła mu światowy rozgłos dzięki tuzom pokroju  ano Le Tough, Âme czy Laurent Garnier. Dixon pokochał ją tak bardzo, że sam zaproponował zrobienie remixu. Przed Wami 90cio minutowy live act Love over Entropy na HeartBeats Festival 2018!

Wrocławskie, podziemne imprezy przenoszą się w plener! 16 czerwca serducho na pewno zabije Wam szybciej. HeartBeats Festival 2018 przenosi się w plener, szykując dla Was odskocznię w środku wielkomiejskiej dżungli. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →