Radiohead wydało nowy teledysk. Wyreżyserował go Polak! Zobacz klip do I promise.


03 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Teledysk promuje odświeżoną reedycję albumu OK Computer z 1997 roku.

I promise to jeden z trzech niepublikowanych wcześniej utworów, którzy pojawi się na nowej płycie Radiohead OK COMPUTER OKNOTOK 1997 2017. Przy okazji do singla stworzono teledysk wyreżyserowany przez Polaka – Michała Marczaka!

OK COMPUTER OKNOTOK 1997 2017 pojawi się w sklepach 23 czerwca. Płyta ukazuje się z okazji dwudziestej rocznicy wydania najważniejszego w karierze zespołu krążka. Poza zmasterowanymi kawałkami sprzed dwóch dekad na płycie pojawią się trzy niepublikowane wcześniej utwory: I promise, Lift i Man of War.

Nowych piosenek Radiohead będzie można niedługo usłyszeć również na żywo – zespół 28 czerwca wystąpi w Gdyni na Open’er Festiwal 2017.

 

Teledysk promuje odświeżoną reedycję albumu OK Computer z 1997 roku. I promise to jeden z trzech niepublikowanych wcześniej utworów, którzy pojawi się na nowej płycie Radiohead OK COMPUTER OKNOTOK 1997 2017. Przy okazji do singla stworzono teledysk wyreżyserowany przez Polaka – Michała Marczaka! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →