Quebonafide wydaje książkę o swoich egzotycznych podróżach!


13 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera już we wrześniu!

Quebonafide szukając inspiracji do nagrania płyty “Egzotyka” wyruszył w podróż dookoła świata, by później o wrażeniach i przygodach z wojaży opowiedzieć w swoich kawałkach. Ale kilkanaście utworów to oczywiście za mało, by zdać relację z podróży życia! Nic więc dziwnego, że Quebonafide postanowił wydać książkę o swojej eskapadzie. Taki powiedzmy, “pamiętnik z wakacji” w wersji mocno rozszerzonej. ;)

“3 lata. 70 krajów. Setki przygód. Tysiące wrażeń. Egzotyka.” – tak zapowiada się nowe wydawnictwo Quebonafide, które możecie już zamówić w preorderze klikając TUTAJ.

Z książki zatytułowanej “Egzotyka. O podróży przez 70 krajów w rozmowie z Kubą Stemplowskim.” dowiemy się m.in.:

  • Jak album Egzotyka i podróże zmieniły Quebonafide?
  • Kto z Wesołej Ekipy najbardziej podobał się ladyboy’om?
  • Z jakiego powodu w Meksyku grożono im bronią?
  • Z kim mylili KrzyKrzysztofa w Tajlandii? Dlaczego Lanek udawał emerytowanego żołnierza?
  • Jak podczas lokalnego święta na Madagaskarze wypadł na żywo… “Madagaskar”?

Czyli w końcu dowiemy się, co takiego robi polski raper na krańcach świata! ;) Plus – wszystkie historie zostały obszernie zilustrowane fotografiami Wojtka Koziary. Będzie zatem co poczytać i na co popatrzeć.

Premiera książki Quebonafide już we wrześniu!

Premiera już we wrześniu! Quebonafide szukając inspiracji do nagrania płyty “Egzotyka” wyruszył w podróż dookoła świata, by później o wrażeniach i przygodach z wojaży opowiedzieć w swoich kawałkach. Ale kilkanaście utworów to oczywiście za mało, by zdać relację z podróży życia! Nic więc dziwnego, że Quebonafide postanowił wydać książkę o swojej eskapadzie. Taki powiedzmy, “pamiętnik […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →