Quebonafide, Ras i Xxanaxx razem na scenie w Wawie! Kiedy zagrają?


08 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Dwóch raperów dołączy do Klaudii Szafrańskiej i Michała Wasilewskiego podczas ich warszawskiego koncertu.

W tym przypadku to naprawdę będą SPECJALNI GOŚCIE! Na stołecznym koncercie Xxanaxx pojawi się na scenie razem z Ras’em i Quebonafide. 

Ten pierwszy, znany jest z kolektywu Rasmentalism, który tworzy razem z Kamilem Kraszewskim. Quebonafide z kolei po podróży dookoła świata powrócił do Polski z płytą Egzotyka, która od razu stała się HITEM! Razem z Klaudią Szafrańską nagrał słodziutki kawałek Candy, który zapewne wybrzmi na koncercie Xxanaxxu w warszawskiej Stodole.

Dwóch dobrze znanych na polskiej scenie hip-hopowców i elektroniczny Xxanaxx – ten mix muzyczny zapowiada się bardzo ciekawie! A będzie go można posłuchać na żywo już 16 listopada na koncercie w warszawskim klubie Stodoła.

Dwóch raperów dołączy do Klaudii Szafrańskiej i Michała Wasilewskiego podczas ich warszawskiego koncertu. W tym przypadku to naprawdę będą SPECJALNI GOŚCIE! Na stołecznym koncercie Xxanaxx pojawi się na scenie razem z Ras’em i Quebonafide.  Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →