Quebonafide, Ras i Xxanaxx razem na scenie w Wawie! Kiedy zagrają?


08 listopada 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dwóch raperów dołączy do Klaudii Szafrańskiej i Michała Wasilewskiego podczas ich warszawskiego koncertu.

W tym przypadku to naprawdę będą SPECJALNI GOŚCIE! Na stołecznym koncercie Xxanaxx pojawi się na scenie razem z Ras’em i Quebonafide. 

Ten pierwszy, znany jest z kolektywu Rasmentalism, który tworzy razem z Kamilem Kraszewskim. Quebonafide z kolei po podróży dookoła świata powrócił do Polski z płytą Egzotyka, która od razu stała się HITEM! Razem z Klaudią Szafrańską nagrał słodziutki kawałek Candy, który zapewne wybrzmi na koncercie Xxanaxxu w warszawskiej Stodole.

Dwóch dobrze znanych na polskiej scenie hip-hopowców i elektroniczny Xxanaxx – ten mix muzyczny zapowiada się bardzo ciekawie! A będzie go można posłuchać na żywo już 16 listopada na koncercie w warszawskim klubie Stodoła.

Dwóch raperów dołączy do Klaudii Szafrańskiej i Michała Wasilewskiego podczas ich warszawskiego koncertu. W tym przypadku to naprawdę będą SPECJALNI GOŚCIE! Na stołecznym koncercie Xxanaxx pojawi się na scenie razem z Ras’em i Quebonafide.  Ten pierwszy, znany jest z kolektywu Rasmentalism, który tworzy razem z Kamilem Kraszewskim. Quebonafide z kolei po podróży dookoła świata powrócił do […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
47 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.