Quebonafide powraca niczym Bumerang z klipem nagranym w Australii! :D

Obserwuj nas na instagramie:

Nowa płyta jest efektem egzotycznych podróży rapera.

Jak wiadomo, podróże kształcą i inspirują. O tym na własnej skórze mógł przekonać się Quebonafide, który zwiedził świat w poszukiwaniu inspiracji do swojej najnowszej płyty.

Album Egzotyka pojawi się 9 czerwca, a już teraz artysta zapowiada nowy krążek kawałkiem Bumerang, do którego teledysk nakręcono w Australii. :)

Na nowym albumie Quebonafide Egzotyka pojawi się 14 utworów – każdy z nich zainspirowany wizytą w innym miejscu na ziemi. Podczas swojej podróży dookoła świata raper odwiedził bowiem wszystkie kontynenty, poznając rdzennych mieszkańców i tamtejszą kulturę.

A muzyczną relację z podróży życia Quebonafide będzie można już niedługo usłyszeć na żywo – raper 23 czerwca 2017 zagra koncert w poznańskim klubie SQ.

Nowa płyta jest efektem egzotycznych podróży rapera. Jak wiadomo, podróże kształcą i inspirują. O tym na własnej skórze mógł przekonać się Quebonafide, który zwiedził świat w poszukiwaniu inspiracji do swojej najnowszej płyty. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →