Quebonafide On Tour: Livestream z ostatniego koncertu z trasy pojawi się w sieci!


19 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Quebonafide ma dla swoich fanów niespodziankę!

Tak się akurat zdarzyło, że trasa Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour nie jest Ci po drodze? Nic straconego! W sieci pojawi się LIVESTREAM z ostatniego koncertu, który odbędzie się 20 czerwca w Szczecinie. Dzięki livestreamowi z ostatniego przestanku na trasie każdy będzie mógł zobaczyć, jak wygląda koncert na tak nietypowej scenie.

A na pewno będzie bardzo egzotycznie, bowiem scenografia przygotowana specjalnie na tę okazję nawiązuje do solowego albumu rapera Egoztyka. Quebonafide na dachu autobusu występuje na tle liściastej dżungli, a na scenie towarzyszą mu  hypeman Krzy Krzysztof oraz DJ Moyes.

Pozostały jeszcze tylko dwa ostatnie koncerty pod szyldem Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour. Już dziś (19.06.) autobus z raperem na pokładzie zatrzyma się w Słupsku przy pl. Zwycięstwa, jutro zaś finałowy koncert odbędzie się w szczecińskiej Łasztowni.

Wszyscy, którzy nie będą mogli pojawić się na finałowym koncercie, mogą go śledzić dzięki livestreamowi na www.redbullmusic.pl/Quebonafide oraz www.facebook.com/RedBullMusic. :)

Quebonafide ma dla swoich fanów niespodziankę! Tak się akurat zdarzyło, że trasa Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour nie jest Ci po drodze? Nic straconego! W sieci pojawi się LIVESTREAM z ostatniego koncertu, który odbędzie się 20 czerwca w Szczecinie. Dzięki livestreamowi z ostatniego przestanku na trasie każdy będzie mógł zobaczyć, jak wygląda koncert na tak nietypowej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →