Przedostatni film Tarantino z gwiazdorską obsadą? Będzie Margot Robbie, Leo… Kto jeszcze?

Ania Hofman
22 listopada 2017

Podziel się:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wiemy coraz więcej na temat nowej produkcji reżysera Pulp Fiction.

Zdjęcia do nowego filmu Tarantino jeszcze się nie rozpoczęły, a już film wzbudza spore kontrowersje. Po pierwsze, z powodu afery wokół Harvey’ Weinsteina Quentin postanowił poszukać nowej wytwórni i ostatecznie zdecydował się na Sony Pictures.

via GIPHY

Po drugie, Tarantino w 9 filmie wziął się za temat ciężkiego kalibru. Początkowo media donosiły o tym, że nowy film Tarantino będzie opowiadać historię morderstwa żony Romana Polańskiego i jej przyjaciół z rąk członków sekty Charlesa Mansona. Okazuje się jednak, że morderstwo Sharon Tate będzie jedynie wątkiem pobocznym filmu.

Akcja rozgrywa się latem 1969 roku w Los Angeles. Nowy obraz Tarantino opowiada o aktorze telewizyjnym, który miał jeden hitowy serial i teraz chce zrobić karierę w filmie. Podobnej szansy szuka jego kumpel – kaskader. Tłem historii jest zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez członków sekty Charlesa Mansona.

Kto zagra główne role męskie, jeszcze nie wiadomo, ale w temacie obsady pojawiają się takie nazwiska, jak Leonardo DiCaprio, Tom Cruise i Brad Pitt. Wiadomo natomiast, że główną rolę kobiecą ma zagrać Margot Robbie, a na film przeznaczono budżet zaledwie 100 mln dolarów.

Zdjęcia do przedostatniego filmu Quentina mają rozpocząć się za kilka miesięcy, a premierę przewiduje się na 2019 rok.

Podziel się:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: