Przedostatni film Tarantino z gwiazdorską obsadą? Będzie Margot Robbie, Leo… Kto jeszcze?


22 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Wiemy coraz więcej na temat nowej produkcji reżysera Pulp Fiction.

Zdjęcia do nowego filmu Tarantino jeszcze się nie rozpoczęły, a już film wzbudza spore kontrowersje. Po pierwsze, z powodu afery wokół Harvey’ Weinsteina Quentin postanowił poszukać nowej wytwórni i ostatecznie zdecydował się na Sony Pictures.

via GIPHY

Po drugie, Tarantino w 9 filmie wziął się za temat ciężkiego kalibru. Początkowo media donosiły o tym, że nowy film Tarantino będzie opowiadać historię morderstwa żony Romana Polańskiego i jej przyjaciół z rąk członków sekty Charlesa Mansona. Okazuje się jednak, że morderstwo Sharon Tate będzie jedynie wątkiem pobocznym filmu.

Akcja rozgrywa się latem 1969 roku w Los Angeles. Nowy obraz Tarantino opowiada o aktorze telewizyjnym, który miał jeden hitowy serial i teraz chce zrobić karierę w filmie. Podobnej szansy szuka jego kumpel – kaskader. Tłem historii jest zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez członków sekty Charlesa Mansona.

Kto zagra główne role męskie, jeszcze nie wiadomo, ale w temacie obsady pojawiają się takie nazwiska, jak Leonardo DiCaprio, Tom Cruise i Brad Pitt. Wiadomo natomiast, że główną rolę kobiecą ma zagrać Margot Robbie, a na film przeznaczono budżet zaledwie 100 mln dolarów.

Zdjęcia do przedostatniego filmu Quentina mają rozpocząć się za kilka miesięcy, a premierę przewiduje się na 2019 rok.

Wiemy coraz więcej na temat nowej produkcji reżysera Pulp Fiction. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Zdjęcia do nowego filmu Tarantino jeszcze się nie rozpoczęły, a już film […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →