PRO8L3M prezentuje bonus track “Ground Zero Mixtape”!


10 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Bonusowemu kawałkowi towarzyszy animacja stworzona w aplikacji opartej o rozszerzoną rzeczywistość.

PRO8L3M sprzedał 20 tysięcy egzemplarzy swojego ostatniego krążka “Ground Zero Mixtape” i z tej okazji przygotował dla fanów niespodziankę. Zespół udostępnił bonus track “Ground Zero”, któremu towarzyszy animacja augmented reality stworzona do niepublikowanego wcześniej kawałka.

To zupełnie nowa, nietypowa forma dystrybucji muzyki, która ma również promować kupowanie fizycznych wydań albumu artysty. Utworu posłuchać można wyłącznie poprzez aplikację PRO8L3M opartą o AR (augumented reality) – rozszerzoną rzeczywistość, dostępną do pobrania na platformach App Store oraz Google Play. Aby odsłuchać utwór należy zeskanować kamerą okładkę CD “Ground Zero Mixtape”, której grafika zawiera w sobie znaczniki wyzwalające odtwarzanie się dźwięku w aplikacji.

Zobaczcie, jak to działa w (rozszerzonej) rzeczywistości!

Ground Zero Mixtape sprzedał się do dziś w ponad 20 tysiącach egzemplarzy ? Dla wszystkich, którzy wspierają nas kupując fizyczne wydania, mamy obiecany prezent w postaci ukrytego bonus tracka i animacji augmented reality. Animacje i kawałek możecie odpalić symultanicznie po ściągnięciu i uruchomieniu dedykowanej aplikacji oraz nakierowaniu obiektywu telefonu na okładkę cdbox’a Ground Zero Mixtape. Poniżej szybkie wideo z ilustracją jak działa aplikacja. Jest dostępna jest na sklepach Google Play i Apo Store. Dodatkowo na naszym sklepie pojawiło się trochę nowych fantów, m.in. dres P83, który nawiązuje bezpośrednio do ostatniego wydawnictwa. Za pomoc w realizacji dziękujemy Bartkowi Kalinowskiemu, Flux-VR oraz VR Visio Group ?

Post udostępniony przez PRO8L3M (@pro8l3m)

Przy okazji PRO8L3M udostępnił też nagranie ze swojego występu na tegorocznym Open’er Festival 2018, w którym uczestniczyło 15 tysięcy osób!

 

Bonusowemu kawałkowi towarzyszy animacja stworzona w aplikacji opartej o rozszerzoną rzeczywistość. PRO8L3M sprzedał 20 tysięcy egzemplarzy swojego ostatniego krążka “Ground Zero Mixtape” i z tej okazji przygotował dla fanów niespodziankę. Zespół udostępnił bonus track “Ground Zero”, któremu towarzyszy animacja augmented reality stworzona do niepublikowanego wcześniej kawałka. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →