Powstanie serial inspirowany historią Wu-Tang Clan


17 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Scenariuszem i produkcją zajmie się sam RZA.

Szykuje się kolejna produkcja o Wu-Tang Clan, którą tym razem będziemy mogli obejrzeć na małym ekranie.

Platforma streamingowa Hulu zapowiedziała serial “Wu-Tang: An American Saga“, którego fabuła będzie oparta na historii kultowej hip hopowej grupy z NYC. Nie będzie to jednak dokument o zespole, ale serial fabularny opowiadający o początkach zespołu.

Serial osadzony w Nowym Jorku wczesnych lat 90., podczas rozkwitu kokainowego biznesu, przedstawi proces powstawania Klanu i wizję Bobby’ego Diggsa, dążącego do zebrania kilku młodych czarnych mężczyzn, których losy lawirują między muzyką, a przestępczością, by w końcu stworzyć jedną z najbardziej niesamowitych historii amerykańskiego sukces.

Tak serial o Wu-Tang Clan zapowiadają jego twórcy. Scenariusz do “Wu-Tang: An American Saga” napiszą RZA i Alex Tse, producentami wykonawczymi będą Rza, Tse, Method Man, Brian Grazer oraz Francie Calfo. 

Na razie nie wiadomo, na kiedy zaplanowano premierę oraz czy serial o Wu-Tang Clan będzie do obejrzenia w polskich serwisach streamingowych.

Scenariuszem i produkcją zajmie się sam RZA. Szykuje się kolejna produkcja o Wu-Tang Clan, którą tym razem będziemy mogli obejrzeć na małym ekranie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →