Powstanie polska parodia Black Mirror? Polscy youtuberzy nakręcili Czarne Lusterko!


13 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix z udziałem polskich youtuberów nakręcił parodię własnego serialu? Czarne lusterko to ostatni hit sieci.

Wystąpią w nim Krzysztof Gonciarz, Martin Stankiewicz i G.F Darwin, zdjęcia nagrywano go w Londynie i Warszawie, a fabuła nawiązuje do serialowego hitu Netflixa. Nic dziwnego, że zwiastun Czarnego Lusterka wzbudził w necie ogromne zainteresowanie.

Czarne Lusterko – historie inspirowane serialem Czarne Lustro to najnowsza produkcja Netflixa, który będzie publikował kolejne odcinki w mediach społecznościowych, będzie więc można obejrzeć je za zupełną darmoszkę.

Kiedy premiera? Tego jeszcze nie wiadomo. Niemniej po odtwórcach głównych ról spodziewamy się, że polscy youtuberzy futurystyczne wizje z Black Mirror pokażą w krzywym zwierciadle. ;)

 

Netflix z udziałem polskich youtuberów nakręcił parodię własnego serialu? Czarne lusterko to ostatni hit sieci. Wystąpią w nim Krzysztof Gonciarz, Martin Stankiewicz i G.F Darwin, zdjęcia nagrywano go w Londynie i Warszawie, a fabuła nawiązuje do serialowego hitu Netflixa. Nic dziwnego, że zwiastun Czarnego Lusterka wzbudził w necie ogromne zainteresowanie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →