Powstała druga część “To właśnie miłość” z oryginalną obsadą!


17 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Druga część jednej z najpopularniejszych świątecznych komedii zostanie wyemitowana podczas Red Nose Day.

Od premiery “Love Actually”, czyli “To właśnie miłość”, minęło już 14 lat! Przez cały ten czas film cieszy się statusem świątecznego klasyka. Richard Curtis, reżyser oryginału, zdecydował się niedawno nakręcić jego sequel.

Nie będzie to jednak pełnometrażowy film, a 10-minutowa kontynuacja części pierwszej. Pojawią się w niej znane z z oryginału gwiazdy – Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Bill Nighty, Keira Knighteley i Rowan Atkinson.

Produkcja zatytułowana jest “Red Nose Actually” i zostanie wyemitowana 24 marca na antenie BBC One podczas Red Nose Day, brytyjskiego odpowiednika Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To pomysł organizacji Comic Relief, wspierająca potrzebujących w Wielkiej Brytanii i Afryce. Finał całodziennej zbiórki pieniędzy wieńczy wielkie telewizyjne show, na potrzeby którego powstają odcinki specjalne seriali czy krótkie kontynuacje kinowych hitów.

red nose day

– Nigdy nie marzyłem o nakręceniu sequela “To właśnie miłość”. Pomyślałem jednak, że może to zabawne – nakręcić tylko 10 minut i zobaczyć wszystkich razem. Jesteśmy zachwyceni, że tak dużo aktorów zgodziło się wziąć w tym udział. Oczywiście jest to bardzo sentymentalna chwila – powiedział reżyser Richard Curtis.

Są już pierwsze zdjęcia z planu drugiej części “Love Actually”! Zobaczcie, jak zmienili się aktorzy.

sequel to właśnie miłość

sequel to właśnie miłość

sequel to właśnie miłość

sequel to właśnie miłość

Druga część jednej z najpopularniejszych świątecznych komedii zostanie wyemitowana podczas Red Nose Day. Od premiery “Love Actually”, czyli “To właśnie miłość”, minęło już 14 lat! Przez cały ten czas film cieszy się statusem świątecznego klasyka. Richard Curtis, reżyser oryginału, zdecydował się niedawno nakręcić jego sequel. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →