Powstaje pierwszy polski film o MMA! W głównej roli wystąpi niezły przystojniak.


07 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera filmu o mieszanych sztukach walki zapowiedziana jest na jesień 2018 roku.

Krew, pot i łzy… Podczas zawodów w MMA nie ma litości, a walki bezlitosnych facetów przyciągają przed telewizory miliony fanów tego sportu na całym świecie.

via GIPHY

Hermetyczne i kontrowersyjne środowisko stało się inspiracją do stworzenia pierwszego polskiego filmu o MMA pt. Klatka, w którym główną rolę zagra boski Piotr Stramowski. O to, by fabuła nie odbiegała zbytnio od rzeczywistości zadbają członkowie Federacji KSW, którzy będą konsultantami przy produkcji oraz trenerami aktorów.

GWIAZDORSKA OBSADA, KINO AKCJI, REALISTYCZNE SCENY WALK, 100% TESTOSTERONU oraz PIĘKNE I INTRYGUJĄCE KOBIETY – tak zapowiada się film Klatka, którego premiera odbędzie się jesienią 2018 roku.

 

Premiera filmu o mieszanych sztukach walki zapowiedziana jest na jesień 2018 roku. Krew, pot i łzy… Podczas zawodów w MMA nie ma litości, a walki bezlitosnych facetów przyciągają przed telewizory miliony fanów tego sportu na całym świecie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →