materiały promocyjne

Powraca „True Detective”. Obejrzyj zwiastun z Jodie Foster


28 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Doczekaliśmy się powrotu uwielbianego przez widzów serialu. W styczniu na HBO pojawi się 4. sezon serialu kryminalnego True Detective.

Nowy sezon True Detective

Po świetnych sezonach serialu True Detective, w których zagrali m.in. Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Mahershala Ali, Taylor Kitsch, Colin Farrell i Rachel McAdams, nadchodzi godna kontynuacja. Tym razem w główne bohaterki wcielą się Jodie Foster i Kali Reis.

Fabuła nowego sezonu, Night Country, skupi się na detektywkach Liz Danvers i Evangeline Navarro, które podejmują próbę rozwiązania zagadki związanej z zaginięciem ośmiu mężczyzn pracujących na arktycznej stacji badawczej niedaleko miasteczka Ennis na Alasce. W trakcie długiej i mroźnej zimowej nocy obie policjantki, wcielone w postaci Jodie Foster i Evangeline Navarro, będą musiały zmierzyć się nie tylko z zewnętrznym mrokiem, ale także z własnymi demonami, wobec których nie mogą dłużej uciekać. Wszystko to prowadzi je wprost w objęcia niepokojących prawd, które ukrywa wieczna zmarzlina.

Jodie Foster w „True Detective”

Uznani twórcy serialu

Za produkcję nowego sezonu odpowiedzialny jest Barry Jenkins – znany twórca seriali, takich jak Moonlight i Kolej podziemna. Scenariusz do Night Country został napisany przez Issę López, która ma na swoim koncie takie sukcesy jak Tygrysy się nie boją, 600 mil i Labirynt namiętności. W dodatku López pełni również funkcję showrunnerki i reżyserki w serialu.

True Detective zadebiutuje 14 stycznia 2024 roku na Max, platformie streamingowej HBO. Obejrzyj najnowszy zwiastun poniżej.

Doczekaliśmy się powrotu uwielbianego przez widzów serialu. W styczniu na HBO pojawi się 4. sezon serialu kryminalnego True Detective. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Nowy sezon True Detective Po świetnych […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →