Powraca największy plebiscyt polskiej sceny elektronicznej – Munoludy 2018!

Obserwuj nas na instagramie:

Po roku przerwy, zebraniu doświadczeń, wymianie wielu opinii i licznych zmianach, nadeszła kolejna edycja największego plebiscytu polskiej sceny elektronicznej. 

Munoludy powracają, by jak najlepiej oddać to, jak funkcjonuje i zmienia się polska scena elektroniczna i kultura klubowa w ogólnym ujęciu.

Dwa lata, które minęły od ostatniej edycji, poświęciliśmy na przeanalizowanie zebranych doświadczeń, wsłuchanie się w głos ludzi tworzących scenę i wprowadzenie zmian, które będą wiernie odzwierciedlać to, co rzeczywiście się na niej dzieje. – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny portalu Muno.pl.

Wyłoniono 16 kategorii, w których nagradzani będą artyści, kluby, imprezy, festiwale, miejsca i inicjatywy tworzące polską scenę klubową.

Nominowani wybrani zostali na podstawie propozycji blisko 200 przedstawicieli branży, w tym dziennikarzy, muzyków, promotorów, bookerów, właścicieli klubów i wytwórni oraz organizatorów festiwali.

Zwieńczeniem plebiscytu będzie ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród podczas wyjątkowej gali.

Zagłosuj  – MUNOLUDY 2018!

Po roku przerwy, zebraniu doświadczeń, wymianie wielu opinii i licznych zmianach, nadeszła kolejna edycja największego plebiscytu polskiej sceny elektronicznej.  Munoludy powracają, by jak najlepiej oddać to, jak funkcjonuje i zmienia się polska scena elektroniczna i kultura klubowa w ogólnym ujęciu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →