Pouya – raper z Miami wystąpi w klubie Smolna!


01 października 2018

Podziel się newsem:

Szykuje się niezły flow!

Kolejna gratka dla fanów niebanalnego połączenia hip hopu i elektroniki na Smolnej! 6 października stołeczny klub odwiedzi Kevin Pouya – 23-letni raper z Miami, który po raz pierwszy zagra w Polsce!

„Zrodzony z Internetu, wychowany na ulicach i obdarzony wyjątkowym flow” – tak w skrócie można opisać muzykę amerykańskiego rapera, który inspiruje się twórczością m.in. takich zespołów, jak Bone Thugs-N-Harmony.

Wśród wielu jego kawałków, najpopularniejszymi są m.in. „Get Back”, „Scrubs” czy „41”. Koncert na Smolnej odbędzie się w ramach trasy Five Five Tour, a jako support wystąpi Shakewell.

Wlotki na koncert znajdziecie na Biletomat.pl!

Szykuje się niezły flow! Kolejna gratka dla fanów niebanalnego połączenia hip hopu i elektroniki na Smolnej! 6 października stołeczny klub odwiedzi Kevin Pouya – 23-letni raper z Miami, który po raz pierwszy zagra w Polsce!  „Zrodzony z Internetu, wychowany na ulicach i obdarzony wyjątkowym flow” – tak w skrócie można opisać muzykę amerykańskiego rapera, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.