Porównujemy letnie festiwale muzyczne w Europie!


06 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdźcie, które letnie imprezy mają najwięcej do zaoferowania. 

Festiwalowy sezon można oficjalnie uznać za rozpoczęty! Niestety, ceny karnetów na wakacyjne imprezy czasami mogą wbić w fotel. I choć organizatorzy kuszą kolejnymi gwiazdami w line up’ach, nie każdy może sobie pozwolić na wakacyjne tournee po festiwalach. ;)

A zastanawialiście się kiedyś, ile tak na prawdę płacicie za jeden festiwalowy koncert i który festiwal najbardziej się opłaca?

Na stronie shopalike.pl pojawiło się zestawienie letnich festiwali muzycznych w Europie, w którym porównano je pod względem długości trwania, frekwencji, cen biletów oraz liczby koncertów, które znalazły się w line up’ie.

Wyniki? Najwięcej muzyki w relacji do ceny oferuje czeski Rock for People, rumuński Electric Castle i belgijski Tomorrowland, gdzie za każdy koncert zapłacimy średnio od 1,44 do 2,80 zł. W przypadku tych droższych wydarzeń, takich jak I-Days, jak i Øya Festival, za jeden występ zapłacimy średnio od 19,29 do 24,17 zł.

Niestety nie ma takiej opcji, by na festiwalu ogarnąć WSZYSTKIE koncerty. Ale podczas podejmowania decyzji, na który festiwal najlepiej wydać swoje ciężko zarobione hajsy, warto podeprzeć się statystykami. ;)

Także zanim następnym razem klikniecie “KUPUJ” – zerknijcie na podsumowanie tegorocznych letnich festiwali przygotowane przez shopalike.pl.

Sprawdźcie, które letnie imprezy mają najwięcej do zaoferowania.  Festiwalowy sezon można oficjalnie uznać za rozpoczęty! Niestety, ceny karnetów na wakacyjne imprezy czasami mogą wbić w fotel. I choć organizatorzy kuszą kolejnymi gwiazdami w line up’ach, nie każdy może sobie pozwolić na wakacyjne tournee po festiwalach. ;) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →