Polska zorza piękniejsza, niż na Islandii? Te zdjęcia zostały zrobione… na Mazurach!


31 marca 2018

Podziel się newsem:

Okazuje się, że nie trzeba lecieć do Skandynawii czy na Islandię, by móc podziwiać to niesamowite zjawisko!

Reklama

Zorza polarna to coś, co warto zobaczyć na własne oczy choć raz w życiu. Niestety nie zawsze jest po drodze na Islandię czy do Skandynawii, szczególnie biorąc pod uwagę tamtejsze ceny. ;)

Okazuje się jednak, że zorzę można spotkać również w naszym kraju. Fotograf Rafał Nowosielski od wielu lat poluje na nią na Mazurach i kilka razy udało mi się ją dorwać! Uwiecznione przez niego widoki są naprawdę spektakularne.


Po prostu kosmos! Jeśli chcecie popodziwiać więcej takich widoczków PROSTO Z POLSKICH MAZUR – koniecznie odwiedźcie profil Rafała Nowosielskiego na Facebooku. Tam też dowiecie się, gdzie dokładnie polskie zorze zostały uchwycone. W końcu polowanie na to niezwykłe zjawisko to całkiem niezła opcja na wakacyjną wyprawę. :)

 

Fot. główne: Rafal Nowosielski – Fotografia Krajobrazowa/Facebook

Okazuje się, że nie trzeba lecieć do Skandynawii czy na Islandię, by móc podziwiać to niesamowite zjawisko! Zorza polarna to coś, co warto zobaczyć na własne oczy choć raz w życiu. Niestety nie zawsze jest po drodze na Islandię czy do Skandynawii, szczególnie biorąc pod uwagę tamtejsze ceny. ;) Okazuje się jednak, że zorzę można […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: