Polish Hip Hop TV Festival 2017 za nami! To była najlepsza edycja? Festiwalowicze nie mają wątpliwości!


09 sierpnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Świetny line up, wyśmienita pogoda i doskonała publika – w tym roku na Polish Hip Hop TV Festival było naprawdę grubo!

Bilety na 5. edycję święta polskiego rapu wyprzedały się w tym roku, niczym świeże bułeczki! I chyba nikt spośród 13 tysięcy osób, które zdecydowało się na hip-hopowy melanż nad Wisłą – nie wyjechał z Płocka zawiedziony. Impreza, która odbyła się w pierwszy weekend sierpnia była prawdziwym sztosem!

#polishhiphoptvfestival #polishhiphopfestival #polishiphopfestival #plhhtvf #plhhf #phhf #plock #płock #elo

Post udostępniony przez Polish Hip-Hop TV Festival (@polishhiphopfestival)

W tym roku festiwalowicze chwalili przede wszystkim świetny i bogaty line up imprezy. Na miejscy okazało się, że zarówno czołówka polskiego rapu, jak również wschodzące gwiazdy, nie zawiedli publiki i dali świetne występy na żywo. Na 3 scenach na PHHF 2017 wystąpiło ponad 50 artystów, m.in. Tede, Sokół, O.S.T.R, Spinache czy Quebonafide.

#polishhiphopfestival #Quebonafide “Half Dead” RRRRAHH ?

Post udostępniony przez Adrian Kurzawski (@s_a_n_ch_e_z)

Festiwalowicze docenili też dobrze zorganizowaną strefę gastro, choć według niektórych mogło być odrobinę taniej. ;) Tak naprawdę jedyną wadą tegorocznej edycji PHHF 2017 była… plaga “komaro-muszek”. Nic więc dziwnego, że wśród widowni poza obowiązkowym ELOOOO królował okrzyk: Zgaście światło!

Patrząc na te uśmiechnięte mordeczki nie ma wątpliwości co do tego, że tegoroczna edycja Polish Hip Hop TV Festival była po prostu… NAJLEPSZA!

#PHHF2017

Post udostępniony przez Damian Kowalski (@dead3y3_)

 

#phhf2017

Post udostępniony przez @matibrynek

 

Świetny line up, wyśmienita pogoda i doskonała publika – w tym roku na Polish Hip Hop TV Festival było naprawdę grubo! Bilety na 5. edycję święta polskiego rapu wyprzedały się w tym roku, niczym świeże bułeczki! I chyba nikt spośród 13 tysięcy osób, które zdecydowało się na hip-hopowy melanż nad Wisłą – nie wyjechał z […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →