Polish Hip Hop Festival 2018 WYPRZEDANY? Tegoroczna edycja przejdzie do HISTORII!

Ania Hofman
01 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jest duża szansa na to, że Polish Hip Hop Festival 2018 powtórzy sukces tegorocznego Openera!

Już jutro rozpocznie się największe święto polskiego hip hopu! Przez 4 dni na płockiej plaży królować będą polskie (i nie tylko) rapsy! I choć festiwal jeszcze się nie rozpoczął, już można ze spokojem obwieścić, że JEST SUKCESEM! Przynajmniej w temacie zainteresowania imprezą, bowiem do tej pory sprzedano już ponad 90% dostępnych karnetów!

Wiemy kto, gdzie i kiedy na Polish Hip Hop Festival 2018! Sprawdź rozpiskę godzinową!

Wiadomo więc, że towarzystwo w Płocku na pewno dopisze. :) A Wy – jeśli jeszcze nie macie swojej wlotki na PLHHF 2018 – nie czekajcie do ostatniej chwili! Aktualnie do sprzedaży trafiła już ostatnia pula biletów i organizatorzy nie są w stanie zagwarantować dostępności karnetów w kasach biletowych. A ostatnie karnety na Polish Hip Hop Festival znajdziecie na Biletomat.pl!

POLISH HIP HOP FESTIVAL 2018 – KUP BILET

Wszystko wskazuje na to, że Polish Hip Hop Festival 2018 ma duże szanse powtórzyć tegoroczny sukces Openera, który wyprzedał wszystkie karnety!

Trzymamy kciuki i… do zobaczenia w Płocku!

A jeśli chcecie już poczuć festiwalowy klimacik – odpalcie filmik z zeszłorocznej edycji!

Na Polish Hip Hop Festival 2018 zrobisz sobie… darmową dziarę!

 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.