Polish Hip Hop Festival 2018 WYPRZEDANY? Tegoroczna edycja przejdzie do HISTORII!


01 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Jest duża szansa na to, że Polish Hip Hop Festival 2018 powtórzy sukces tegorocznego Openera!

Już jutro rozpocznie się największe święto polskiego hip hopu! Przez 4 dni na płockiej plaży królować będą polskie (i nie tylko) rapsy! I choć festiwal jeszcze się nie rozpoczął, już można ze spokojem obwieścić, że JEST SUKCESEM! Przynajmniej w temacie zainteresowania imprezą, bowiem do tej pory sprzedano już ponad 90% dostępnych karnetów!

Wiemy kto, gdzie i kiedy na Polish Hip Hop Festival 2018! Sprawdź rozpiskę godzinową!

Wiadomo więc, że towarzystwo w Płocku na pewno dopisze. :) A Wy – jeśli jeszcze nie macie swojej wlotki na PLHHF 2018 – nie czekajcie do ostatniej chwili! Aktualnie do sprzedaży trafiła już ostatnia pula biletów i organizatorzy nie są w stanie zagwarantować dostępności karnetów w kasach biletowych. A ostatnie karnety na Polish Hip Hop Festival znajdziecie na Biletomat.pl!

POLISH HIP HOP FESTIVAL 2018 – KUP BILET

Wszystko wskazuje na to, że Polish Hip Hop Festival 2018 ma duże szanse powtórzyć tegoroczny sukces Openera, który wyprzedał wszystkie karnety!

Trzymamy kciuki i… do zobaczenia w Płocku!

A jeśli chcecie już poczuć festiwalowy klimacik – odpalcie filmik z zeszłorocznej edycji!

Na Polish Hip Hop Festival 2018 zrobisz sobie… darmową dziarę!

 

Jest duża szansa na to, że Polish Hip Hop Festival 2018 powtórzy sukces tegorocznego Openera! Już jutro rozpocznie się największe święto polskiego hip hopu! Przez 4 dni na płockiej plaży królować będą polskie (i nie tylko) rapsy! I choć festiwal jeszcze się nie rozpoczął, już można ze spokojem obwieścić, że JEST SUKCESEM! Przynajmniej w temacie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →