Polak pomagał wystrzelić rakietę Muska. Dziś wszyscy mu zazdroszczą, ale kiedyś śmiał się z niego cały internet.


09 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Historia Tomasza Czajki to dowód na to, że nie warto śmiać się z kujonów.

To zdjęcie z olimpiady matematycznej w Zwardoniu kilka lat temu stało się hitem internetów i w postaci najróżniejszych memów hulało po sieci jako “impreza informatyków”. Tacy tam sztywni prymusi, którzy świętują nad ceratą kolejną szóstkę z matmy.

Teraz zdjęcie powróciło jak bumerang, a o Tomaszu Czajce znów huczy cały internet. Okazało się bowiem, że “kujon” z internetowego mema zrobił niezłą karierę w USA i pomagał wystrzelić rakietę Falcon Heavy. 

Tak, drugi chłopiec od lewej (jedyny bez oksów) wyjechał do Stanów, został świetnym programistą i teraz zarabia dolary pracując dla firmy SpaceX należącej do Elona Muska robiąc takie rzeczy, jak tworzenie oprogramowania dla rakiety Falcon Heavy. O zawrotnej karierze Polaka poinformował m.in. portal Wprost.pl.

No cóż… dla jednych największym sukcesem jest wymyślenie głupiego mema, a dla innych – praca przy kosmicznych projektach dla amerykańskiego miliardera. ;)

A mówili, ucz się ucz… bo nauka to potęgi klucz! 

Historia Tomasza Czajki to dowód na to, że nie warto śmiać się z kujonów. To zdjęcie z olimpiady matematycznej w Zwardoniu kilka lat temu stało się hitem internetów i w postaci najróżniejszych memów hulało po sieci jako “impreza informatyków”. Tacy tam sztywni prymusi, którzy świętują nad ceratą kolejną szóstkę z matmy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →