Podoba Wam się klip Taco “Deszcz na betonie”? Fisz i Emade wypuścili właśnie teledysk w podobnym klimacie!


26 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Teledysk do kawałka “Kanterstrajk” Tworzywa Sztucznego zrobiła ta sama ekipa, która pracowała przy klipie Taco!

Fisz i Emade płytą “Numer 1” nostalgicznie powracają do początków swojej kariery, kiedy w stylu bla bla bla nagrywali takie albumy, jak „Polepiony”, „Piątek 13” czy „Heavi Metal”. Dwupłytowe wydawnictwo “Numer 1” to selekcja ich najlepszych kawałków z lat 2000-2011 oraz dwa nowe utwory – “Zwykły” oraz “Kanterstrajk”.

I właśnie do tego drugiego powstał właśnie świetny, animowany klip stworzony przez artystów, którzy za teledysk do utworu “Deszcz na betonie” Taco Hemingwaya otrzymali nagrodę Grand Prix na Yach Film Festival 2016.

Łukasz Partyka zajął się scenariuszem, reżyserią i modelami 3D, a kolektyw Takie Pany stworzyli conceptart, ilustracje oraz modele postaci. Klip do “Katnerstrajk” to kolejna, świetna animacja tego teamu. Coś czujemy, że zgarną za to kolejne laury… ;)

Teledysk do kawałka “Kanterstrajk” Tworzywa Sztucznego zrobiła ta sama ekipa, która pracowała przy klipie Taco! Fisz i Emade płytą “Numer 1” nostalgicznie powracają do początków swojej kariery, kiedy w stylu bla bla bla nagrywali takie albumy, jak „Polepiony”, „Piątek 13” czy „Heavi Metal”. Dwupłytowe wydawnictwo “Numer 1” to selekcja ich najlepszych kawałków z lat 2000-2011 oraz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →