Z podnieceniem czekasz na Gwiazdkę? Może Ci się przydać… erotyczny kalendarz adwentowy.


25 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

W środku znajdziecie ekscytujące niespodzianki na każdy dzień. ;)

Pamiętacie słodkie kalendarze z czekoladkami, które były jedynymi słodyczami, jakie można było jeść w czasie Adwentu? Sklepy erotyczne postanowiły ideę odliczania dni do świąt umilić również dorosłym.

Na rynku pojawiły się erotyczne kalendarze adwentowe, w których znajdują się najróżniejsze tematyczne zabawki. Codziennie rano można otworzyć rozkoszną szufladkę, by umilić sobie i ukochanej/ukochanemu odliczanie czasu do Gwiazdki. ;)

Takie kalendarze mają w sprzedaży m.in. sklepy Lovehoney czy Amorelie. I biorąc pod uwagę zawartość trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka wyglądają one całkiem niewinnie. ;)

 

W środku znajdziecie ekscytujące niespodzianki na każdy dzień. ;) Pamiętacie słodkie kalendarze z czekoladkami, które były jedynymi słodyczami, jakie można było jeść w czasie Adwentu? Sklepy erotyczne postanowiły ideę odliczania dni do świąt umilić również dorosłym. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →