Poczuj klimat Polish Hip Hop Festival! Ekipa SB Maffija rusza w Polskę!

Ania Hofman
12 stycznia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Latem zagrali swój pierwszy showcase na festiwalu w Płocku. Teraz raperzy z SB Maffija ruszają w Polskę. Sprawdź, kiedy będą w Twoim mieście. 

W zeszłoroczne wakacje rozkręcili publikę podczas imprezy Polish Hip Hop Festival w Płocku. Teraz familia polskich raperów nagrywająca pod szyldem SB Maffija Label wyrusza w trasę, by dać czadu na 5 koncertach w Polsce. Na jednej scenie wystąpią Solar, Białas, Lanek, Bedoes, Beteo, Wiatr, Jan Rapowanie, Avi i Louis!

SB Maffija to prawdopodobnie największa i najsilniejsza rodzina na scenie polskiego rapu – jeśli chodzi o kontakt z fanami i relacje między sobą, chłopaki nie mają sobie równych.

Tak o ekipie napisał portal Newonce. Gdzie i kiedy będzie można usłyszeć chłopaków z ekipy?

Oto koncertowa rozpiska SB Maffija Tour 2018:

  • 10.02.2018 – Gdańsk, klub B90
  • 17.02. 2018 – Lublin, klub Graffiti
  • 24.02.2018 – Wrocław, Krakowska 100
  • 9.03.2018 – Szczecin, Peron 5
  • 10.03.2018 – Poznań, klub Tama

Ci, którzy skuszą się na bilety VIP będą mogli dołączyć do raperskiej familii podczas próby oraz spotkać się z ekipą na backstage’u.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.