Nie masz planów na weekend? Jedź do Torunia! Tę wystawę TRZEBA zobaczyć!


22 maja 2017

Obserwuj nas na instagramie:

W toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej można zobaczyć prace Natalii LL – prekursorki polskiej sztuki feministycznej.

Jeżeli toruńskie pierniki i ruiny zamku krzyżackiego nie do końca Was kręcą, teraz macie konkretny powód, dla którego warto odwiedzić Toruń. :)

W tamtejszym Centrum Sztuki Współczesnej do końca września można obejrzeć wystawę jednej z najważniejszych polskich artystek XX wieku – Natalii Lach-Lachowicz.

Ekspozycja zawiera obszerny zbiór prac artystki – od pierwszych dzieł powstałych w latach 60. aż po najnowsze prace z 2016 roku.

Natalia LL jest prekursorką polskiej sztuki feministycznej. W swojej sztuce często nawiązywała do pop kultury, zajmowała się kwestiami erotyki i tożsamości kobiety we współczesnym świecie.

Jej wystawa retrospektywna Sum ergo sum prezentowana jest w Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu do 1.10. 2017 roku.

W toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej można zobaczyć prace Natalii LL – prekursorki polskiej sztuki feministycznej. Jeżeli toruńskie pierniki i ruiny zamku krzyżackiego nie do końca Was kręcą, teraz macie konkretny powód, dla którego warto odwiedzić Toruń. :) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →