Piotr Zioła śpiewa Miuosha! Oto kolejna odsłona projektu Albo Inaczej 2!


17 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Posłuchajcie nowej wersji kawałka “Nie mamy skrzydeł”.

Po “Sznurowadłach” w wykonaniu Fismolla i Monice Borzym reinterpretującej „Złe nawyki” nadszedł czas na kolejną odsłonę projektu Albo Inaczej 2. Tym razem Piotr Zioła wziął na warsztat utwór Miuosha “Nie mamy skrzydeł”, a jego wersję hip hopowego kawałka możecie posłuchać w popularnych serwisach streamingowych.

Twórcy oryginału nowa wersja jego kawałka bardzo przypadła do gustu.

Wersja Albo Inaczej przewyższyła moje oczekiwania. Po tylu latach kombinowania z tym numerem na koncertach, dostałem cos zupełnie nowego z zachowanym ładunkiem emocji z oryginału.

Tak Miuosh zrecenzował interpretację Piotra Zioły. No to dla porównania, przypomnijcie sobie jeszcze oryginał. :)

A przy okazji przypominamy, że świeżutkie kawałeczki z Albo Inaczej 2 przedpremierowo będzie można posłuchać na żywo podczas Enea Spring Break 2018. Koncert odbędzie się 21 kwietnia w Sali Wielkiej CK Zamek i zapowiada się naprawdę dobrze!

Na scenie pojawi się zespół pod kierownictwem Mariusza Obijalskiego, głównego aranżera, kompozytora i producenta albumu, którego wspierać będzie znany z pierwszego albumu Andrzej Dąbrowski, a także zaproszeni na drugą część Monika Borzym, Daria Zawiałow, Fismoll, Krzysztof Zalewski, Ralph Kamiński oraz raperzy – Ten Typ Mes, Emil Blef (Flexxip), Stasiak i współtwórca legendarnego Warszafskiego Deszczu Numer Raz.

Posłuchajcie nowej wersji kawałka “Nie mamy skrzydeł”. Po “Sznurowadłach” w wykonaniu Fismolla i Monice Borzym reinterpretującej „Złe nawyki” nadszedł czas na kolejną odsłonę projektu Albo Inaczej 2. Tym razem Piotr Zioła wziął na warsztat utwór Miuosha “Nie mamy skrzydeł”, a jego wersję hip hopowego kawałka możecie posłuchać w popularnych serwisach streamingowych. Zobacz także Co obejrzeć po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →