Pionierzy pozytywnego hip-hopu i legendarny zespół z lat 90. zagra w Polsce dwa koncerty!


18 sierpnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Arrested Development odwiedzą Polskę podczas trasy zorganizowanej z okazji 25-lecia powstania grupy!

W latach 90. zaprezentowali światu zupełnie nowy hip-hop – zamiast rapowania o prostytutkach, narkotykach i wojnach gangów – ekipa z Arrested Development pokazała, że hip hop może mieć pozytywny i optymistyczny flow, stając się jednocześnie prekursorem antygangsterskiego rapu.

Pozytywnie zakręcony hip hop w wykonaniu Arrested Development niedługo wybrzmi na żywo nad Wisłą. Z okazji 25-lecia powstania grupy AD w październiku odwiedzi Polskę i zagra dwa koncerty – 28.10 zespół pojawi się w Gdańsku w B90, a 29.10 w warszawskim klubie Progresja.

Na koncertach na pewno będzie można usłyszeć takie klasyki, jak People Everyday! <3 <3 <3 Takie nuty zdecydowanie przydadzą się na jesienną chandrę. ;)

Arrested Development odwiedzą Polskę podczas trasy zorganizowanej z okazji 25-lecia powstania grupy! W latach 90. zaprezentowali światu zupełnie nowy hip-hop – zamiast rapowania o prostytutkach, narkotykach i wojnach gangów – ekipa z Arrested Development pokazała, że hip hop może mieć pozytywny i optymistyczny flow, stając się jednocześnie prekursorem antygangsterskiego rapu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →