PIONA powraca z nową EPką i teledyskiem do miejskiej ballady!


21 maja 2017

Podziel się newsem:

Alfabet to drugi singiel duetu warszawskich didżejów, którzy właśnie wydali swoją pierwszą EPkę!

PIONA to Igor Fleiszer i Tomek Rawski – duet warszawskich producentów i didżejów, którzy znani są z oficjalnych remixów takich gwiazd, jak Hurts, Giorgio Moroder czy Smolik. Tym razem kolektyw postanowił wydać własny materiał, który promuje miejska ballada z udziałem młodej wokalistki Ptakovej.

Autorami klimatycznego teledysku o współczesnym urban life są Ania Bystrowska i Alan Willmann, a w Alfabecie PIONA pokazuje swoje łagodniejsze, melodyjne oblicze.

Nie chcemy ograniczać się jedynie do produkcji klubowych, dla nas wspólnym mianownikiem utworów PIONY jest melodia. Teledysk do tej piosenki uzupełnia obraz jaki mieliśmy w głowach tworząc ten utwór.

Tak o swoim nowym materiale opowiadają Fleiszer i Rawski. Na nowej EPce pojawiły się bardzo różnorodne kawałki – poza Alfabetem znalazł się tam skoczny utwór Lawina, nawiązujący do tanecznej elektroniki Eryk oraz zainspirowany disco lat 80. kawałek Mylo. 

Alfabet to drugi singiel duetu warszawskich didżejów, którzy właśnie wydali swoją pierwszą EPkę! PIONA to Igor Fleiszer i Tomek Rawski – duet warszawskich producentów i didżejów, którzy znani są z oficjalnych remixów takich gwiazd, jak Hurts, Giorgio Moroder czy Smolik. Tym razem kolektyw postanowił wydać własny materiał, który promuje miejska ballada z udziałem młodej wokalistki […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →