Pierwszy w pełni wegański hotel!


09 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Hotel Hilton wprowadził na rynek pierwszy na świecie całkowicie wegański pakiet hotelowy.

Hotel jest całkowicie wolny od produktów pochodzenia zwierzęcego i materiałów wytwarzanych ze zwierząt. Zastąpiono materiały takie jak pióra i skóry nowatorskimi, nowymi wegańskimi alternatywami. Zapewniają także gościom bezpłatny zestaw kosmetyków i wegański minibar.

Wiele osób korzysta obecnie z diet opartych na roślinach, po to aby zmniejszyć swój wpływ na środowisko. Hotel Hilton Bankside wraz ze studiem Bompas & Parr, chcą pokazać, że weganizm wymaga czegoś więcej niż wyeliminowania produktów pochodzenia zwierzęcego z diety. Powinno to też “wpłynąć na szerszy styl życia”, gdy weźmie się pod uwagę rzeczy takie jak ubrania i wystrój wnętrz.

 

Wegański apartament hotelowy znajduje się w pięciogwiazdkowym hotelu Hilton Bankside w Londynie, a goście mogą stwierdzić, że pokój jest całkowicie wolny od takich materiałów jak pióra, wełna i skóra, które często znajdują się w łóżkach i siedzeniach.

Udanego wypoczynku!

 

Hotel Hilton wprowadził na rynek pierwszy na świecie całkowicie wegański pakiet hotelowy. Hotel jest całkowicie wolny od produktów pochodzenia zwierzęcego i materiałów wytwarzanych ze zwierząt. Zastąpiono materiały takie jak pióra i skóry nowatorskimi, nowymi wegańskimi alternatywami. Zapewniają także gościom bezpłatny zestaw kosmetyków i wegański minibar. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →