Patrick The Pan wydał nową płytę! Album “trzy.zero” to muzyczny autoportret.


31 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na krążku znalazło się 13 bardzo szczerych i osobistych kawałków.

Dziś kończą się wakacje… Jeśli więc szukacie nut, które umilą Wam długie, jesienne wieczory – polecamy nowy krążek Patricka The Pana zatytułowany “trzy.zero”, który właśnie dziś ukazał się nakładem wydawnictwa Kayax.

Jest to płyta wyjątkowa w dorobku krakowskiego muzyka. Piotr Madej kończy bowiem w tym roku 30 lat i z tej okazji postanowił zrobić sobie prezent – wydać album bezkompromisowy i do bólu szczery.

Już lata temu, przygotowując pierwszą płytę wiercił mi się w podświadomości pomysł, że przyjdzie kiedyś czas na taką płytę-spowiedź: do bólu szczerą, z niewygodnymi (dla mnie i bliskich) refleksjami, taką, gdzie w miejsce złożonych metafor wskoczą proste wyznania i na której naprawdę uchylę rąbka duszy i najczarniejszej podświadomości. W tym roku będę obchodził 30-ste urodziny. Oficjalne pożegnanie młodości to dobry czas na wzięcie na muzyczny warsztat samego siebie: stąd zatem tytuł trzeciej płyty i stąd też moja twarz na okładce, w formie autoportretu.

Tak Patrick The Pan zapowiada swój najnowszy album. Wydawnictwo promują dwa klimatyczne kawałki – “Imiona Tajfunów” (z gościnnym udziałem Ralpha Kamińskiego) oraz “O słowach”.

Polecamy!

Na krążku znalazło się 13 bardzo szczerych i osobistych kawałków. Dziś kończą się wakacje… Jeśli więc szukacie nut, które umilą Wam długie, jesienne wieczory – polecamy nowy krążek Patricka The Pana zatytułowany “trzy.zero”, który właśnie dziś ukazał się nakładem wydawnictwa Kayax. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →