Papa Roach i Hollywood Undead na wspólnym koncercie w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dwie amerykańskie gwiazdy mocnego grania zagrają w Polsce. Papa Roach i Hollywood Undead wystąpią razem w Poznaniu. Sprawdźcie szczegóły!

Papa Roach – nowy album Who Do You Trust?

Papa Roach to jeden z najważniejszych rockowych zespołów. Kalifornijczycy po prawie trzydziestu latach działalności wypuścili na światło dzienne swój dziesiąty album Who Do You Trust?. Ten krążek zdecydowanie podkreśla ewolucję zespołu i fakt, że coraz chętniej czerpie on z aktualnych trendów w muzyce. Mimo to, grupa wciąż cieszy się ogromnym szacunkiem wśród tysięcy fanów, którzy cenią w brzmieniu Papa Roach ich oldschoolowy sznyt.

Hollywood Undead – gitary i hip-hop wprost z Miasta Aniołów

Muzyka proponowana przez znacznie młodszą grupę Hollywood Undead nie odbiega daleko od Papa Roach. Ci jednak stawiają o wiele bardziej na nowoczesne brzmienie, a gitarowe riffy przenikają się tu z rapowanym przekazem. Muzycy dopiero co wydali nowy, szósty album. Co się na nim znajduje?

Papa Roach i Hollywood Undead na wspólnym koncercie w Polsce

O tym będziecie mogli przekonać się na żywo. Bowiem zarówno Hollywood Undead, jak i Papa Roach wystąpią już niedługo w Polsce. Będą to wyjątkowe koncerty, ponieważ dwaj giganci światowej muzyki rockowej zagrają tego samego dnia, na tej samej scenie!

Wspólny koncert Papa Roach i Hollywood Undead odbędzie się już 7 marca 2020 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich (ze względu na duże zainteresowanie, koncert został przeniesiony z Hali Nr 2 do Hali Nr 3A). Nie może Was tam zabraknąć!

Papa Roach i Hollywood Undead - koncert w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.