Panaceum 2 lekiem na całe zło? Kafar proponuje terapię douszną!


17 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

W sklepach właśnie pojawił się krążek Panaceum 2: Trzeba żyć, na którym poza Kafarem usłyszycie wielu znakomitych gości z polskiego hip hopowego podwórka.

Jakby źle nie było – trzeba żyć. Takie jest przesłanie nowej płyty Kafara i Dix 37. Nowa płyta będąca kontynuacją wydanego 3 lata temu krążka już w preorderze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego – na płycie poza Kafarem i członkami zespołu Dixon 27 udzielili sie m.in. Grammatik, Jano PW, Hinol PW, Bonus RPK, Rest Dixon37, TPS i Dudek 56.

O dobre brzmienie kawałków z Panaceum 2 zadbali z kolei PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całość dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Jeśli dobry, polski hip hop koi Wasze zszargane nerwy i potrafi być antidotum na wszelkie bolączki, proponujemy zażyć dousznie nowego krążka Kafara i Dix 37. Krążek Panaceum 2: Trzeba żyć od dziś jest dostępny w sklepach. Wydawany bez recepty. ;)

 

 

W sklepach właśnie pojawił się krążek Panaceum 2: Trzeba żyć, na którym poza Kafarem usłyszycie wielu znakomitych gości z polskiego hip hopowego podwórka. Jakby źle nie było – trzeba żyć. Takie jest przesłanie nowej płyty Kafara i Dix 37. Nowa płyta będąca kontynuacją wydanego 3 lata temu krążka już w preorderze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →