Pamiętacie Kari Amirian? Polska wokalistka powraca z nowym materiałem w stylu electro pop!


04 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Za swoją płytę Wounds and Bruises w 2013 roku otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Teraz powraca z nowym materiałem, który ukaże się już 9 czerwca. 

Kari Amirian pochodzi ze Świnoujścia, ale swoją karierę rozpoczęła w Wielkiej Brytanii. Popularność w Polsce przyniósł jej singiel Hurry Up, pochodzący z drugiego albumu wokalistki.

Teraz Kari powraca z nowym, bardziej optymistycznym materiałem. Talk to me to singiel zapowiadający trzeci album wokalistki – I am fine. Do utworu powstał uroczy teledysk nagrany w Leeds – mieście, w którym aktualnie mieszka polska artystka. Optymistyczny styl nawiązuje do home made video na kasetach VHS, które były popularne w latach 90.

Nowy singiel Kari stylem i klimatem przypomina twórczość takich artystek, jak Grimes czy MØ. A cały album, na którym znajdzie się 11 utworów, ma mieć bardziej elektroniczne, oldskulowe brzmienie.

Za swoją płytę Wounds and Bruises w 2013 roku otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Teraz powraca z nowym materiałem, który ukaże się już 9 czerwca.  Kari Amirian pochodzi ze Świnoujścia, ale swoją karierę rozpoczęła w Wielkiej Brytanii. Popularność w Polsce przyniósł jej singiel Hurry Up, pochodzący z drugiego albumu wokalistki. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →