Palce lizać, czyli innowacyjny pomysł jedzenia lodów!


20 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Teraz 5 lodów rożków zmieścisz w jednej ręce :)

Najpopularniejszy deser na świecie można zjeść z pucharka, kubeczka, w rożku, na patyku…

Lody można jeść na różne sposoby, ale nikt jeszcze do tej pory nie wpadł na taki pomysł. BOOOM! A jednak, nowozelandzka lodziarnia GIAPO wpadła na coś innowacyjnego. Czy się przyjmie? Czy lody dzięki temu będą lepiej smakować?

Lody GIAPO można jeść… prosto z palca! Wyglądają trochę jak słodkie pierścionki. Założyciel lodziarni wymyślił ten pomysł ponieważ stwierdził, że jedzenie lodów zawsze w taki sam sposób jest nudne, a serwowanie ich zawsze w ten sam sposób – jest jeszcze nudniejsze!

Lody rożki, które można jeść prosto z palca są wykonane z podwójnej warstwy wafla i zabezpieczone czekoladą – tak, aby nie stopić się na palcu. Dzięki temu możemy delektować się wszystkimi smakami naraz, bez dokopywania się przez warstwy różnych smaków.

Teraz 5 lodów rożków zmieścisz w jednej ręce :) Najpopularniejszy deser na świecie można zjeść z pucharka, kubeczka, w rożku, na patyku… Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →