Otwiera się MOON. Gościem otwarcia będzie Damian Lazarus


04 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

14 października na mapie stolicy pojawi się nowe miejsce dedykowane nocnemu życiu i muzyce elektronicznej. Z tej okazji przy Wioślarskiej 6 zagra niezwykły artysta – Damian Lazarus.

Energia i magiczne chwile

Damian Lazarus to jeden z najbardziej wpływowych artystów sceny house i techno. Jego unikalne zestawienia muzyczne, niesamowita energia i zdolność do tworzenia magicznych chwil na parkiecie sprawiają, że każde wydarzenie z jego udziałem staje się niezapomniane. Tak powinno być też 14 października w sobotę w MOON – Brytyjczyk będzie gościem specjalnym otwarcia tego miejsca.

Moon Damian Lazarus

MOON to koncept pełen detali

MOON to nie tylko klub nocny, ale też prawdziwy koncept, w którym każdy detal ma znaczenie. To połączenie wyrafinowania, muzyki elektronicznej i niezapomnianych przeżyć. Przestrzeń jest pełna starannie przemyślanych detali, które wpłyną na zmysły gości. W MOON nie wszystko musi być oczywiste, nie wszystko musi być jasne, ale wszystko ma swój sens, który uczestnicy imprez – krok po kroku, sobota po sobocie – będą odkrywać z organizatorami. To miejsce dedykowane nocnemu życiu przy dźwiękach muzyki elektronicznej, zwłaszcza gatunku house w jego różnorodnych odmianach.

Kiedy i gdzie?

Data Otwarcia: 14 października 2023 (sobota)
Godzina otwarcia: 23:00
Lokalizacja: MOON – Wioślarska 6, Warszawa
Dress Code: Total Black (no logo)

14 października na mapie stolicy pojawi się nowe miejsce dedykowane nocnemu życiu i muzyce elektronicznej. Z tej okazji przy Wioślarskiej 6 zagra niezwykły artysta – Damian Lazarus. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →