O.S.T.R. wybrał 5 najważniejszych vinyli… Zdziwieni?

Tomasz Szewczyk
20 marca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Podczas wizyty w warszawskim sklepie z winylami Asfalt Shop, O.S.T.R. wybrał 5 płyt, które zainspirowały jego twórczość. Czy spodziewaliście się takiej selekcji? Zobaczcie VIDEO!

Boiler Room (tak ten Boiler Room od materiałów video) zagościł trzykrotnie w Asfalt Shopie, przy okazji 10 lecia sklepu. W jednej z takich akcji wziął udział O.S.T.R., który przedstawił 5 wybranych płyt winylowych, które zainspirowały jego twórczość.

SPRAWDŹ: O.S.T.R zagra na SPRING BREAK w Poznaniu

Zobaczcie i posłuchajcie co to za vinyle:

Zaskoczeni? My absolutnie nie i jesteśmy zachwyceni selekcją O.S.T.R.’a

SPRAWDŹ: Premierowe koncerty nowego albumu O.S.T.R. – “W drodze po szczęście”

Asfalt Shop to kultowy warszawski sklep z winylami, którego siedziba w tę sobotę, 24 marca, przenosi się na ulicę Kredytową 8 do większego lokalu.

Sprawdź również pozostałe materiały Boiler Room z Asfalt Shopu, którego bohaterami są m.in. DJ EPROM czy Burn Reynolds i Pytek:

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.