OLLIE, czyli buty od marki CROPP testowane przez skaterów!

Alicja Nowicka
15 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Projektanci polskiej marki CROPP zaprojektowali buty z myślą o SKATEboardingu. To idealny obuw na śmiganie po tegorocznym CROPP BALTIC GAMES 2K18!

Buty dla skaterów na pewno muszą być trwałe. Podeszwa nie może się łamać, a buty muszą chronić kostki przed obiciami od deski. O tych kwestiach pomyśleli projektanci naszej polskiej marki CROPP projektując nową kolekcję. Stworzyli nowy model buta o nazwie tricku, czyli OLLIE. Buty są dedykowane dla skaterów, ale także były przez nich testowane!

Czy przetrwają jazdę na desce? Na pewno! Dzięki ciekawym rozwiązaniom buty OLLIE sprawdzą się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wewnątrz podeszwy znajduje się kratownica, która amortyzuje kontakt z podłożem, a na przedniej części buta zastosowano dodatkową gumę. Dzięki temu w trakcie tricków OLLIE są bardziej odporne na ścieranie.

W sieci może zobaczyć reklamę buta stworzoną przez SHOOTMACHINE z udziałem Marcina Grzeni i Kuby Bartosa:

Buty OLLIE na pewno przydadzą się w najbliższy weekend na CROPP BALTIC GAMES 2K18, więc kupujcie buty i wpadajcie je przetestować na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku podczas festiwalu sportów ekstremalnych!

Źródło zdjęć: strona cropp.com

 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.