Okazało się, że Centrum Wszechświata jest w Warszawie. Właśnie tam spełnisz swoje zachcianki.


15 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W Warszawie powstało miejsce do robienia fajnych rzeczy.

Lubisz sprawiać sobie przyjemności i spełniać własne zachcianki? Chcesz to robić w fajnym miejscu pełnym uśmiechniętych ludzi? Najlepiej razem z rodziną i przyjaciółmi? W Samym Centrum Wszechświata masz do tego 2 piętra i 1000 m kw.

SCW to wyjątkowo gorący adres na warszawskiej Chłodnej. W industrialnych przestrzeniach powstało miejsce, które ze spokojem można nazwać nowoczesnym, rodzinnym centrum kultury i rekreacji. Tu zadbasz o formę i wygląd, potańczysz, wyślesz dzieciaki na interesujące warsztaty, zorganizujesz event oraz dobrze i zdrowo zjesz. Wszystko z przyjazną ekipą, która zna się na tym, co robi. Pełna profeska.

Przestrzeń SCW została podzielona na poszczególne strefy – Ruchove, Dzieciove i Mamove to miejsca rodzinnych aktywności, gdzie odbywają się autorskie treningi i warsztaty.

Ostatnie piętro to miejsce przeznaczone na Przyjemności. Tak nazywa się studio Marka Bryczyńskiego, gdzie zadbają o Ciebie od stóp po końcówki włosów. Fryzjer, make up, manicure, masaż, rzęsy, pogaduchy…i inne przyjemności. ;)

Kawa & Zachcianki to miejsce, które przypadnie do gustu każdemu z apetytem na dobrą kawę, świeżo wyciskane soki, pyszne ciasta i przekąski. Klimatyczna kawiarnia wyznająca zasadę “najważniejsi są ludzie” to wisienka na torcie warszawskiej miejscówki.

Chcesz poczuć się, jak pępek świata? Polecamy Samo Centrum na Chłodnej 29.

W Warszawie powstało miejsce do robienia fajnych rzeczy. Lubisz sprawiać sobie przyjemności i spełniać własne zachcianki? Chcesz to robić w fajnym miejscu pełnym uśmiechniętych ludzi? Najlepiej razem z rodziną i przyjaciółmi? W Samym Centrum Wszechświata masz do tego 2 piętra i 1000 m kw. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →