Od listopada kupisz ciuchy Moschino w H&M! Tym razem dla sieciówki projektuje Jeremy Scott!


17 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Połączenie popu, ulicznego stylu, niebanalnych motywów i glamour’u – taka będzie kolekcja Moschino dla H&M!

Na Coachella Festival 2018 marka H&M ogłosiła kolejną modową kolaborację. Tym razem w sklepach sieciówki będzie można kupić ubrania zaprojektowane przez dyrektora kreatywnego włoskiego domu mody Moschino – Jeremy’ego Scotta!

Jeśli więc marzy Wam się moda z najwyższej półki w zdecydowanie “ekonomicznej” wersji cenowej – od 8 listopada w wybranych sklepach H&M będzie można upolować prawdziwe perełki.

Tym bardziej, że Moschino znane jest z szalonych pomysłów, seksownych krojów i wielu nawiązań do popkultury. I taka właśnie ma być też kolekcja dla szwedzkiej sieciówki, której twarzą została sama Gigi Hadid!

Jeremy Scott i Gigi Hadid pokazali na Coachella Festival 2018 kilka stylówek, które w listopadzie trafią do sklepów. A w nich dużo złota, błysku i koloru! Nosilibyście?

Fot. główne: Instagram/JeremyScott

 

 

Połączenie popu, ulicznego stylu, niebanalnych motywów i glamour’u – taka będzie kolekcja Moschino dla H&M! Na Coachella Festival 2018 marka H&M ogłosiła kolejną modową kolaborację. Tym razem w sklepach sieciówki będzie można kupić ubrania zaprojektowane przez dyrektora kreatywnego włoskiego domu mody Moschino – Jeremy’ego Scotta! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →