Octopus Film Festival rusza już w sierpniu!


15 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Już w sierpniu w Gdańsku odbędzie się pierwsza edycja Octopus Film Festival, jedynego w Polsce festiwalu poświęconego w całości kinu gatunkowemu i filmom klasy B.

Od 22 do 26 sierpnia, industrialne hale Stoczni Gdańskiej zamienią się w sale kinowe. Projekcje będą się odbywały w obiektach skupionych wokół Ulicy Elektryków: w klubie B90, na Soundrive Stage, w warsztacie W4, studiu Luks Sfera, a także w niezwykłych miejscach związanych z tematyką poszczególnych filmów.

Zaprezentowanie zostaną najciekawsze i najbardziej szalone filmy gatunków z różnych stron świata – zarówno tych doskonale znanych, jak i nowych, dopiero czekających na odkrycie. W programie festiwalu znajdzie się ponad 30 tytułów .

Za przygotowanie festiwalu odpowiadają znani z organizacji pokazów VHS Hell i 20. Festiwalu Filmów Kultowych Krystian Kujda, Grzegorz Fortuna i Joanna Weltrowska.

Octopus Film Festival / Gdańsk, 22-26 sierpnia 2018:

Strona internetowa: http://www.octopusfilmfestival.com/
Facebook: https://www.facebook.com/OctopusFilmFestival/

Już w sierpniu w Gdańsku odbędzie się pierwsza edycja Octopus Film Festival, jedynego w Polsce festiwalu poświęconego w całości kinu gatunkowemu i filmom klasy B. Od 22 do 26 sierpnia, industrialne hale Stoczni Gdańskiej zamienią się w sale kinowe. Projekcje będą się odbywały w obiektach skupionych wokół Ulicy Elektryków: w klubie B90, na Soundrive Stage, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →