Obejrzyj Roast Koronawirusa w wykonaniu znanych polskich stand-uperów


25 marca 2020

Podziel się newsem:

Chcecie choć na chwilę oderwać się od napływających z każdej strony negatywnych informacji? Obejrzyjcie Roast Koronawirusa w wykonaniu polskich stand-uperów, bez wychodzenia z domu.

Jeśli lubicie polski stand-up, to wydarzenie jest dla Was! 1 kwietnia znani komicy zaprezentują roast… koronawirusa. Nie jest to Prima Aprillisowy żart.

Nie jesteśmy zwolennikami, aby zaprzyjaźniać się z wrogiem, ale psychologicznie pomaga wroga totalnie wyśmiać. Czekamy na Was. Dbajcie o siebie.

Sprawdźcie, kto wystąpi.

#zostańwdomu i obejrzyj Roast Koronawirusa online

Całe wydarzenie poprowadzi Bilguun Ariunbaatar, a koronawirusa roastować będą: Arkadiusz Pan Pawłowski, Grzegorz Halama, Bartosz Gajda, Krzysztof Skiba, Paweł Reszela oraz Kuba Rosa.

W imieniu koronawirusa nie wystąpi nikt. Nie będzie miał szansy na obronę.

roast koronawirusa

Zobaczcie zapowiedź tego nietypowego wydarzenia:

Oficjalne video – ROAST Koronawirusa

Roast będzie można obejrzeć online po wykupieniu dostępu. Sprawdźcie, jak to zrobić.

Roast Koronawirusa online – kup dostęp

Aby móc obejrzeć transmisję roastu, wystarczy, że wejdziecie na stronę Biletomat.pl i kupicie bilet, a następnie przez stronę roasty.pl/ppv/biletomat/ zrealizujecie go, podając swoje dane. I gotowe!

Ilość biletów jest nieograniczona, ale jedna osoba może zakupić tylko jeden dostęp. Ceny zaczynają się już od 19 zł.

To co, kto się skusi na stand-up bez wychodzenia z domu?


Więcej wydarzeń online znajdziecie w naszym kalendarium. Bądźcie na bieżąco!

Chcecie choć na chwilę oderwać się od napływających z każdej strony negatywnych informacji? Obejrzyjcie Roast Koronawirusa w wykonaniu polskich stand-uperów, bez wychodzenia z domu. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Roast Koronawirusa online | 01.04.2020

Biletomat.pl
od 19 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →