Nudzisz się w tramwaju? Dzięki akcji Czytaj PL 2017 pobierzesz za darmo najlepsze bestsellery!


25 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Wystarczy, że zainstalujesz apkę i zeskanujesz kod. Możesz też zaprosić do akcji przyjaciół.

Do końca listopada trwa akcja Czytaj PL 2017, w ramach której  w ponad 500 miastach w całej Polsce pojawiło się 7 tysięcy darmowych wypożyczalni e-booków.

Co zrobić, aby za darmo pobrać najciekawsze tytuły w formie ebooka lub audiobooka? Wystarczy pobrać aplikację Woblink ze sklepu App Store lub Google Play i przejść do zakładki Czytaj PL, a następnie zeskanować kod QR z plakatu (lub koszulki) Czytaj PL. Każda osoba, która to zrobi może też zaprosić do lektury 5 znajomych, które uzyskają dostęp do książek bez konieczności skanowania kodu.

Oto mapka miejsc, w których znajdziecie “kody dostępu” do dobrej literatury za free. ;)

Pobierając kod, zamiast nudzić się w tramwaju czy na przerwie, można za darmo poczytać skandynawski kryminał Księżniczka z Lodu autorstwa Camilli Läckberg lub książkę o tajemnicach lasu – Sekretne życie drzew Petera Wohllebena.

Całą listę dostępnych tytułów znajdziecie na stronie akcji Czytaj PL 2017, która organizowana jest w ramach programu Kraków Miasto Literatury UNESCO. Korzystajcie, póki można. :)

Wystarczy, że zainstalujesz apkę i zeskanujesz kod. Możesz też zaprosić do akcji przyjaciół. Do końca listopada trwa akcja Czytaj PL 2017, w ramach której  w ponad 500 miastach w całej Polsce pojawiło się 7 tysięcy darmowych wypożyczalni e-booków. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →